Hoşgeldiniz
TEMİZ ENERJİNİN DÜNÜ BUGÜNÜ VE Prof.Dr. DEMİR İNAN'ı ANMA TOPLANTISI PDF Yazdır e-Posta
TEMİZ ENERJİNİN DÜNÜ BUGÜNÜ VE Prof.Dr. DEMİR İNAN'ı ANMA TOPLANTISI
 
KONFERANS DUYURUSU PDF Yazdır e-Posta

KONFERANS DUYURUSU

Eklenen Dosyalar:
DosyaAçıklamaDosya boyutuİndirilme
Bu dosyayı indir (a0c6746e-5f62-46a9-a768-c3d1c0a1cee9.png)BIOMASS ENERGY EXPO 21-23 OCAK 2016 - CONGRESIUM/ANKARATÜRKİYE'DE İLK DEFA119 Kb6
 
GÖNÜLLÜ ÜYELERİMİZ İÇİN ÖNEMLİ DUYURU PDF Yazdır e-Posta

GÖNÜLLÜ ÜYELERİMİZ İÇİN ÖNEMLİ DUYURU

Değerli TEMEV Gönüllüsü, Gönüllü Üye kayıtlarımızda güncelleme yapılmıştır.  Gönüllü üyelik süresini (3 yıl) doldurmuş ve güncelleme duyurusuna cevap alınamamış olan üyelerimizin kayıtları sayfamızdan kaldırılmıştır. Yeniden konması için Üyelik Başvuruları bölümündeki şahıs  veya kurumsal üyelik formlarını doldurarak Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine  göndermeleri ve yine web sayfamızdaki Gönüllü Üye Yönergesinde belirtilen bağışı yapmaları durumunda  üyelikleri yenilenecektir.  Önemle bilgilerinize sunulur.

TEMEV YÖNETİMİ

 
Temev 20. Yılı PDF Yazdır e-Posta
Değerli TEMEV dostu,
 
2014 yılı, TEMEV'in 20. kuruluş yılıdır. Ciddi ve başarılı çalışmalarıyla yirmi yılı arkasına alan TEMEV, bu 20. kuruluş yılında çeşitli etkinlikler gerçekleştirme eğilimindedir.
 
Şurası bir gerçektir ki TEMEV, TEMEV dostları ile birlikte bugünlere gelmiştir. Bu yönüyle TEMEV Yönetimi için her TEMEV dostu değerlidir ve gereklidir; bilinen deyimi ile, siz olmadan bir eksik olacağımız hep aklımızdadır.
 
Sizleri 20. yılımızı birlikte kutlamaya çağırıyoruz. Lütfen bize 20. kuruluş yılımızda ne tür etkinlikler yapılması ile ilgili önerilerinizi gönderiniz. Bu öneriler Yönetim Kurulumuzca değerlendirilerek TEMEV'in olanakları çerçevesinde uygulamaya konacaktır. Böylece, sizlerle birlikte 20. yılımızı kutlamış olacağız.
 
Önerilerinizi, e-posta ( Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir ), faks (0312-427 21 27), posta (TEMEV, Kuveyt Cad. 30/2, A.Ayrancı-Ankara) ile bize ulaştırabilirsiniz.
 
Lütfen önerilerinizi geciktirmeyiniz. Bilindiği gibi, önerilerin uygulamaya konması belli bir süre almaktadır. Gecikmelerden ötürü bazı öneriler gerçekleştirilemeyebilir.
 
Sağlıcakla kalın.
TEMEV Yönetimi adına Demir İnan
 
<< Başlat < Önceki 1 2 3 4 Sonraki > Son >>

Sayfa 1 > 4

Anketler

Geleceğin yenilenebilir enerji kaynağı sizce hangisi?
 

Kimler Sitede

Şu anda 4 konuk çevrimiçi

Rastgele Resim

iz-13.jpg

İlgili Siteler

Günder
Uluslar Arası Güneş Enerjisi Topluluğu
Ises
International Solar Energy Society
Fentek
Feniş Teknik Ürünler A.Ş.